Meist

Tatkraft on rahvusvaheline firma, mis on tegev olnud juba alates aastast 2012 ning sellest ajast saadik järjepidevalt kasvanud.

Tatkrafti tunnuslauseks on „Toob mugavuse igasse majja”.

– Tatkraft pakub laias valikus tarvikuid ja hoiustamisvõimalusi vannituppa.
– Lastetoodete ja köögitarvikute valik kasvab kiiresti.
– Pakume palju erinevaid äärmiselt vastupidavaid riidestangesid ja kingariiuleid, prügikaste ja kokkupandavaid sülearvutilaudasid. Tatkraft toob mugavuse ka äriklientide (B2B klientide) kontoritesse ja poodidesse.

Euroopas asuvad meie uurimis- ja arendusosakonnad Tallinna ja Helsingi kontorites ning nende ülesandeks on luua ja välja töötada uusi tooteid. Tootmine ise toimub Tatkrafti tööstuslikes harudes Hiinas, Taiwanis, Poolas ja Venemaal. Paljud meie tooted on Amazoni e-poes Euroopa ja Ameerika tarbijate hulgas müügihitid.

Oma prioriteediks oleme seadnud kõrge kvaliteeditaseme hoidmise ja meie eesmärgiks on arendada tooteid, mis aitaksid Sul muuta oma kodu mugavaks ja lõõgastavaks paigaks.

Meie meelest on Parim toode selline, mida on lihtne kasutada ja mille kokkupanemiseks ei pea nägema liigselt vaeva ega kasutama ülemääraseid tööriistu (puurimise ja naelutamise võid üldse unustada!). Parim toode on ka veekindel, stiilne, kompaktne, hõlpsasti liigutatav ja otstarbekas. Samuti leiame me oma toodete pakendamisel alati optimaalse lahenduse, et vähendada pakendamis- ja transpordikulusid ning toota vähem prügi. Seega maksad Sina õiglast hinda kõrgeima kvaliteediga toodete eest, mis lihtsustavad Su elu ja rõõmustavad Sind pikka aega.

Me hindame igasugust tagasisidet, mis aitab meil muuta tooteid veelgi paremaks. Kui Sul on meile soovitusi, siis palun jaga oma arvamust meiega selle lingi kaudu. Kui Sa oled huvitatud meie toodete turustamisest, siis palun võta meiega ühendust lingile klikkides. Infot hulgimüügi kohta saab selle lingi kaudu.