Missioon

Tatkraft tähendab saksa keeles ‘energiat’. Meie sümboliks kindlus ning meie hüüdlause sätestab, et Tatkraft Toob mugavuse igasse majja.

Tatkraft pärineb Põhjast, kus talved on pikad ja pimedad. Minevikus ehitasid inimesed kindluseid, et oma peresid külma ja ohtliku välismaailma eest kaitsta.

Tatkrafti kindlus

Kodu oli püha paik. Kindlus on alati sümboliseerinud vastupidavust, ajas kestvat kvaliteeti, turvalisust ja mugavust.

Kui õues valitsevad pimedus ja kõle külm, siis õpid hindama oma kodu mugavust. Põhjas elanud inimesed õppisid leidma elus tasakaalu, et säästa energiat tõeliselt oluliste asjade jaoks.

Loomulikult on kõik inimesed erinevad. Tänapäeva maailm on aga nii kiire, lärmakas ja muutlik, et igaühel on vaja kohta puhkamiseks ja Energia taastamiseks.

Meie Tatkraftis arvame, et kõige rohkem vajab inimene mugavust omaenda kodus. Me tahame säästa Sinu energiat ja pakkuda Sulle kodust kauakestvat mugavust.

Täielik ja aus informatsioon meie toodete kohta on saadaval nii meie veebilehel kui ka toodete pakenditel. Sul endal ei ole tarvis lisaks midagi uurida, sest ootamas ei ole ühtegi ebameeldivat üllatust. Säästa koos meiega oma aega ja energiat.

Meile meeldib, kui toodete kokkupanek ja paigaldamine on võimalikult lihtsad ning me eelistame seda teha minimaalsete vahenditega (ei puurimisele ja arvukatele tööriistadele!). Kõik, mida Sul tarvis on, leiad Sa koos tootega karbist. Kokkupanemisjuhised on lihtsad ja kergesti järgitavad.

Meie tooted on efektiivsed ja vastupidavad, säästavad ruumi, neid on kerge kokku panna, kasutada ning ümber paigutada.

Tootearenduses on meil üks oluline siht silme ees. Me tahame olla kindlad, et loodav toode muudab Sinu kodu praktilisemaks, organiseeritumaks ning õdusamaks – ühesõnaga mugavamaks.

Seega Tatkraft tõesti toob mugavuse igasse majja.